Dlaczego Łódź

 

Łódź od kilku lat spektakularnie zmienia swoje oblicze. Rewitalizuje kolejne kwartały i tworzy nowe inwestycje. O dynamice tego rozwoju świadczy fakt ilości remontów, które są przeprowadzane jak i napływie osób chcących zainwestować tu swój kapitał. Miasto z roku na rok zyskuje na prestiżu, a ze względu na swoje położenie geopolityczne – również na znaczeniu.

Inwestorzy patrzą na nasze miasto coraz bardziej przychylnym okiem. W Łodzi można osiągnąć dużo lepsze stopy zwrotu niż w innych miastach. Porównując Łódź do największych polskich miast – ceny wynajmu są na podobnym poziomie, ale ceny zakupu mieszkań są (jeszcze!) stosunkowo niższe. Również agencje ratingowe dają Łodzi pozytywną ocenę.

Łódź to jeden z największych ośrodków akademickich w Polsce. Mamy dodatnią migrację i stale spadające bezrobocie. Największym kapitałem tego miasta są ludzie. To dzięki nim Łódź zyskuje miano nieszablonowego i przyjaznego miejsca do życia.
Zapytaj nas jak najlepiej zainwestować w Łodzi!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak to robimy

Pomagamy w wyborze i zakupie nieruchomości

Pomagamy w wyborze i zakupie mieszkania

Służymy swoją wiedzą i doświadczeniem, żeby znaleźć dla Ciebie bezpieczną nieruchomość zapewniającą lokatę kapitału ze stabilną stopą zwrotu.

 

  • pomagamy w rozmowach ze sprzedającym
  • sprawdzamy stan techniczny i formalno-prawny nieruchomości
  • poprowadzimy negocjacje, żeby ustalić dla Ciebie najlepszą możliwą cenę zakupu
  • jeśli nie możesz przyjechać do Łodzi, podpiszemy za Ciebie akt z Twoim pełnomocnictwem

 

Dysponujemy kontaktami ze sprawdzonymi ekspertami – notariuszem, prawnikiem, doradcą kredytowym.

Koordynujemy remont i zakup wyposażenia

Koordynujemy remont i zakup wyposażenia

Przygotowujemy do Twojej akceptacji szczegółowy plan remontu jeszcze przed rozpoczęciem prac. Posiadamy starannie przygotowane umowy, które zalecamy podpisać z ekipą remontową. Monitorujemy wykonanie prac, przesyłając Ci regularne raporty zawierające zdjęcia z postępu prac remontowych. Na każdym etapie konsultujemy z Tobą najważniejsze decyzje.

 

Na koniec wyposażamy mieszkanie zgodnie z pierwotnymi założeniami, przygotowujemy wystrój i umawiamy profesjonalnego fotografa celem zrobienia speceru 3D i zdjęć do ogłoszeń o wynajmie mieszkania.

Wynajmujemy i zarządzamy

Wynajmujemy i zarządzamy

Odpowiedni wybór najemców to kluczowa sprawa dla bezpieczeństwa inwestycji. Starannie ich weryfikujemy i tak dobieramy, żeby bezkonfliktowo funkcjonowali w mieszkaniu. Doskonale wiemy, że zadowolenie najemców i sąsiadów to spokój wynajmującego.

 

Mamy starannie przygotowane umowy najmu i regulamin, które stanowią bardzo dobre zabezpieczenie przed nieuczciwymi najemcami. Dla uczciwych najemców są natomiast gwarancją, że będą oni mogli mieszkać w najlepszych warunkach z najlepszym serwisem naszej firmy zarządzającej.

Zapewniamy stały przychód miesięczny

Zapewnimy bezpieczny przychód miesięczny

Przekazując nam mieszkanie pod opiekę masz pewność, że zrobimy co w naszej mocy, abyś miał jak najszybciej wynajęte mieszkanie i przychód pasywny. Dla naszych Inwestorów oznacza to dobrą stopę zwrotu z poczynionej inwestycji.

 

Możesz cieszyć się prawdziwym przychodem pasywnym i w spokoju planować zakup kolejnych mieszkań inwestycyjnych!

 

My zajmiemy się wszystkimi sprawami bieżącymi, związanymi z wynajmem. Przesyłamy Ci regularnie raporty finansowe z wynajmu mieszkania, rozwiązujemy wszelkie problemy z najemcami, słowem, zajmujemy się kompleksową obsługą Twojego mieszkania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przykładowe realizacje

Spotkaliśmy wielu Inwestorów i Właścicieli, którzy mieli obawy przed zleceniem znalezienia i zakupu oraz przekazaniem komukolwiek zarządzania wynajmem swojego mieszkania. Jednak, gdy tylko się na to zdecydowali okazało się, że był to strzał w dziesiątkę. Zdjęliśmy z nich ciężar związany ze znalezieniem inwestycji, remontem i późniejszym doborem najemców oraz bieżącą obsługą najmu mieszkania. Z większością z nich współpracujemy do dziś.

 

Wszystkie nasze mieszkania oraz mieszkania Właścicieli, którzy man zaufali i oddali je pod nasza opiekę, możesz obejrzeć na stronie dedykowanej naszym najemcom.

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na stronie mieszkania.dobrywynajem.pl.

O nas

Łódź znamy od podszewki. Ogromnie nas cieszy zmieniający się obraz naszego miasta i widzimy jego potencjał. Dlatego zajęliśmy się inwestowaniem naszego kapitału w łódzkie nieruchomości. Sami mamy już kilkadziesiąt własnych mieszkań, teraz pomagamy bezpiecznie robić to innym inwestorom. Dzięki doskonałej znajomości topografii Łodzi, wiedzy i doświadczeniu potrafimy trafnie ocenić opłacalność danej inwestycji. Stoi za nami kilkanaście lat doświadczenia w branży, a przede wszystkim pasja i wiara w wyjątkowość Łodzi.

Tak, jesteśmy lokalnymi patriotami. 

Jesteśmy jedną z pierwszych firm na rynku łódzkim, oferującą możliwość zainwestowania w mieszkanie na wynajem w Łodzi. Pomagamy przy tym we wszystkim, od znalezienia okazji inwestycyjnej począwszy a kończywszy na modelu bezpiecznego zarządzania najmem. Działamy też na rzecz wymiany wiedzy i doświadczeń w ramach Ogólnopolskiego Klubu Inwestorów Edukacji Inwestowania w Nieruchomości Piotra Hryniewicza i w Stowarzyszeniu Właścicieli Nieruchomości na Wynajem „Mieszkanicznik”. Uważamy, że lepiej współpracować, niż konkurować. Dlatego razem z kilkoma łódzkimi inwestorami wspólnie dążymy do poprawy jakości rynku najmu w Łodzi i w Polsce.

Prywatnie, jako właściciele firmy jesteśmy grupą czterech przyjaciół. Mamy swoje rodziny a część z nas wychowuje swoje urwisy. W czasie wolnym lubimy podróżować, najchętniej w dzikie, górskie ostępy lub w dalekie, obce kraje. Ale nawet tam, z dala od naszego kraju zabieramy ze sobą kawałek Łodzi. Bo jak lubią mawiać Łodzianie – Łódź, to nie miasto, to stan umysłu!
Skontaktuj się z nami i zapytaj jak bezpiecznie zainwestować w Łodzi.

To miasto kontrastów, interesów i ciekawych ludzi. Łodzi się nie zwiedza. Łódź się doświadcza. Sprawdź – zapraszamy!Doświadczenie

  • 12 lat doświadczenia
  • 170 mieszkań w zarządzaniu
  • 356 najemców
  • 3798 podpisanych umów

Kontakt

Jesteś właścicielem mieszkania lub chcesz zainwestować w wynajem?
Zadzwoń, +48 42 670 2009
lub napisz e-mail: kontakt@dobrywynajem.pl
Skontaktujemy się najszybciej jak to możliwe.

 

Możesz pozostawić nam wiadomość wypełniając formularz, skontaktujemy się najszybciej jak to możliwe.
Informujemy, że Administratorem danych zbieranych przy prowadzeniu korespondencji jest Dobry Wynajem sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 12, lok. 3 jest wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000844390, NIP: 7010985691, REGON: 386233506. Dane nie będą przekazywane do osób i firm trzecich, przetwarzanie to nie jest do celów marketingowych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi.

Scroll Up