Dlaczego Łódź

 

Łódź od kilku lat spektakularnie zmienia swoje oblicze. Rewitalizuje kolejne kwartały i tworzy nowe inwestycje. O dynamice tego rozwoju świadczy fakt ilości remontów, które są przeprowadzane jak i napływie osób chcących zainwestować tu swój kapitał. Miasto z roku na rok zyskuje na prestiżu, a ze względu na swoje położenie geopolityczne – również na znaczeniu.

Inwestorzy patrzą na nasze miasto coraz bardziej przychylnym okiem. W Łodzi można osiągnąć dużo lepsze stopy zwrotu niż w innych miastach. Porównując Łódź do największych polskich miast – ceny wynajmu są na podobnym poziomie, ale ceny zakupu mieszkań są (jeszcze!) stosunkowo niższe. Również agencje ratingowe dają Łodzi pozytywną ocenę.

Łódź to jeden z największych ośrodków akademickich w Polsce. Mamy dodatnią migrację i stale spadające bezrobocie. Największym kapitałem tego miasta są ludzie. To dzięki nim Łódź zyskuje miano nieszablonowego i przyjaznego miejsca do życia.
Zapytaj nas jak najlepiej zainwestować w Łodzi!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak to robimy

Pomagamy w wyborze i zakupie nieruchomości

Pomagamy w wyborze i zakupie nieruchomości

Służymy swoją wiedzą i doświadczeniem, żeby znaleźć Ci bezpieczną nieruchomość zapewniającą lokatę kapitału ze stabilną stopą zwrotu.

 

  • pomagamy w rozmowach ze sprzedającym
  • sprawdzamy stan techniczny i formalno-prawny nieruchomości
  • poprowadzimy negocjacje, żeby ustalić dla Ciebie najlepszą możliwą cenę zakupu
  • jeśli nie możesz przyjechać do Łodzi, podpiszemy za Ciebie akt z Twoim pełnomocnictwem

 

Dysponujemy kontaktami ze sprawdzonymi ekspertami – notariuszem, prawnikiem, doradcą kredytowym.

Koordynujemy remont i zakup wyposażenia

Koordynujemy remont i zakup wyposażenia

Przygotowujemy szczegółowy plan remontu jeszcze przed rozpoczęciem prac. Posiadamy starannie przygotowane umowy, które zalecamy podpisać z ekipą remontową. Monitorujemy wykonanie prac, przesyłając Ci regularne raporty zawierające zdjęcia z postępu prac remontowych. Na każdym etapie konsultujemy z Tobą najważniejsze decyzje.

 

Na koniec wyposażamy mieszkanie zgodnie z pierwotnymi założeniami, przygotowujemy wystrój i umawiamy profesjonalnego fotografa celem zrobienia zdjęć do ogłoszeń o wynajmie mieszkania.

Wynajmujemy i zarządzamy

Wynajmujemy i zarządzamy

Odpowiedni wybór najemców to kluczowa sprawa dla bezpieczeństwa inwestycji. Starannie ich weryfikujemy i tak dobieramy, żeby bezkonfliktowo funkcjonowali w mieszkaniu. Doskonale wiemy, że zadowolenie najemców to spokój wynajmującego.

 

Mamy starannie przygotowane umowy najmu i regulamin, które stanowią bardzo dobre zabezpieczenie przed nieuczciwymi najemcami. A dla uczciwych najemców są gwarancją, że będą mieć równie spokojnych i nieimprezowych współlokatorów.

Zapewniamy stały przychód miesięczny

Zapewnimy stały przychód miesięczny

Przekazując nam mieszkanie pod opiekę, zagwarantujemy Ci comiesięczny przychód pasywny. Dla naszych Inwestorów oznacza to stałą stopę zwrotu z inwestycji, bez ryzyka pustostanów.

 

Możesz cieszyć się prawdziwym przychodem pasywnym i w spokoju planować zakup kolejnych mieszkań inwestycyjnych!

 

My zajmiemy się wszystkimi sprawami bieżącymi, związanymi z wynajmem. Przesyłamy Ci regularnie raporty z bieżącymi zdjęciami stanu mieszkania, rozwiązujemy wszelkie problemy, słowem, zajmujemy się kompleksową obsługą Twojego mieszkania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przykładowe realizacje

Spotkaliśmy wielu Inwestorów i Właścicieli, którzy mieli obawy przed zleceniem znalezienia i zakupu oraz przekazaniem komukolwiek zarządzania wynajmem swojego mieszkania. Jednak, gdy tylko się na to zdecydowali okazało się, że był to strzał w dziesiątkę. Zdjęliśmy z nich ciężar związany ze znalezieniem inwestycji, remontem i późniejszym doborem najemców oraz bieżącą obsługą mieszkania. Z większością współpracujemy do dziś.

 

Wszystkie nasze mieszkania oraz mieszkania Właścicieli, którzy man zaufali i oddali je pod nasza opiekę, możesz obejrzeć na stronie dedykowanej naszym najemcom.

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na stronie pokoje.dobrywynajem.pl.

O nas

Łódź znamy od podszewki. Ogromnie nas cieszy zmieniający się obraz naszego miasta i widzimy jego potencjał. Dlatego zajęliśmy się inwestowaniem naszego kapitału w łódzkie nieruchomości. Pomagamy też bezpiecznie robić to innym inwestorom. Dzięki doskonałej znajomości topografii Łodzi, wiedzy i doświadczeniu potrafimy trafnie ocenić opłacalność danej inwestycji. Stoi za nami kilka lat doświadczenia w branży, a przede wszystkim pasja i wiara w wyjątkowość Łodzi.

Tak, jesteśmy lokalnymi patriotami. 

Jesteśmy jedną z pierwszych firm na rynku łódzkim, oferującą możliwość zainwestowania w mieszkanie na wynajem w Łodzi. Pomagamy przy tym we wszystkim, od znalezienia okazji inwestycyjnej począwszy a kończywszy na modelu zarządzania z gwarancją czynszu. Działamy też na rzecz wymiany wiedzy i doświadczeń w ramach Ogólnopolskiego Klubu Inwestorów Edukacji Inwestowania w Nieruchomości Piotra Hryniewicza i w Stowarzyszeniu Właścicieli Nieruchomości na Wynajem „Mieszkanicznik”. Uważamy, że lepiej współpracować, niż konkurować. Dlatego razem z kilkoma łódzkimi inwestorami wspólnie dążymy do poprawy jakości rynku najmu w Łodzi i w Polsce.

Prywatnie jesteśmy nie tak znowu starym, ale dobrym małżeństwem. Wychowujemy razem dwójkę urwisów. W czasie wolnym lubimy podróżować, najchętniej w dzikie, górskie ostępy. Ale nawet tam, z dala od cywilizacji zabieramy ze sobą kawałek Łodzi. Bo jak lubią mówić Łodzianie – Łódź, to nie miasto, to stan umysłu!
Skontaktuj się z nami i zapytaj jak bezpiecznie zainwestować w Łodzi.

To miasto kontrastów, interesów i ciekawych ludzi. Łodzi się nie zwiedza. Łódź się doświadcza. Sprawdź – zapraszamy!


signature


person

Doświadczenie

  • 25 mieszkania
  • 598 podpisanych umów
  • 102 pokoje na wynajem
  • 6 lat doświadczenia

Kontakt

Napisz do nas pytanie, skontaktujemy się najszybciej jak to możliwe.
e-mail: biuro@dobrywynajem.pl
tel.: +48 695 682 788
Scroll Up