Dlaczego Łódź

Łódź od kilku lat spektakularnie zmienia swoje oblicze. Rewitalizuje kolejne kwartały i tworzy nowe inwestycje. O dynamice tego rozwoju świadczy fakt, że Łódź naturalnym kandydatem do organizacji EXPO 2022. Miasto z roku na rok zyskuje na prestiżu, a ze względu na swoje położenie geopolityczne – również na znaczeniu.

Inwestorzy patrzą na nasze miasto coraz bardziej przychylnym okiem. W Łodzi można osiągnąć dużo lepsze stopy zwrotu niż w innych miastach. Porównując Łódź do największych polskich miast – ceny wynajmu są na podobnym poziomie, ale ceny zakupu mieszkań należą (jeszcze!) do najniższych w Polsce. Również agencje ratingowe dają Łodzi pozytywną ocenę.

Łódź to jeden z największych ośrodków akademickich w Polsce. Mamy dodatnią migrację i stale spadające bezrobocie. Największym kapitałem tego miasta są ludzie. To dzięki nim Łódź zyskuje miano nieszablonowego i przyjaznego miejsca do życia.
Zapytaj nas jak najlepiej zainwestować w Łodzi!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak to robimy

Pomagamy w wyborze i zakupie nieruchomości

Służymy swoją wiedzą i doświadczeniem, żeby pomóc Ci znaleźć bezpieczną nieruchomość zapewniającą lokatę kapitału ze stabilną stopą zwrotu.

 

  • pomagamy w rozmowach ze sprzedającym
  • sprawdzamy stan techniczny i formalno-prawny nieruchomości
  • poprowadzimy negocjacje, żeby ustalić dla Ciebie najlepszą możliwą cenę zakupu
  • jeśli nie możesz przyjechać do Łodzi, podpiszemy za Ciebie akt z Twoim pełnomocnictwem

 

Dysponujemy kontaktami ze sprawdzonymi ekspertami – notariuszem, prawnikiem, doradcą kredytowym.

Koordynujemy remont i zakup wyposażenia

Przygotowujemy szczegółowy plan remontu jeszcze przed rozpoczęciem prac. Posiadamy starannie przygotowane umowy, które zalecamy podpisać z ekipą remontową. Monitorujemy wykonanie prac, przesyłając Ci regularne raporty zawierające zdjęcia z postępu prac remontowych. Na każdym etapie konsultujemy z Tobą ważniejsze decyzje.

 

Na koniec wyposażamy mieszkanie zgodnie z pierwotnymi założeniami, przygotowujemy wystrój i umawiamy profesjonalnego fotografa celem zrobienia zdjęć do ogłoszeń o wynajmie mieszkania.

Wynajmujemy i zarządzamy

Odpowiedni wybór najemców to kluczowa sprawa dla bezpieczeństwa inwestycji. Starannie ich weryfikujemy i tak dobieramy, żeby bezkonfliktowo funkcjonowali w mieszkaniu. Doskonale wiemy, że zadowolenie najemców to spokój wynajmującego.

 

Mamy starannie przygotowane umowy najmu i regulamin, które stanowią bardzo dobre zabezpieczenie przed nieuczciwymi najemcami. A dla uczciwych najemców są gwarancją, że będą mieć równie spokojnych i nieimprezowych współlokatorów.

Możemy zapewnić stały przychód miesięczny

Jeśli zdecydujesz się oddać nam mieszkanie w zarządzanie, możemy zagwarantować Ci stały, comiesięczny bez ryzyka pustostanów.

 

Możesz cieszyć się prawdziwym przychodem pasywnym i w spokoju planować zakup kolejnych mieszkań inwestycyjnych!

 

My zajmiemy się wszystkimi sprawami bieżącymi, związanymi z wynajmem. Przesyłamy Ci regularnie raporty z bieżącymi zdjęciami stanu mieszkania, rozwiązujemy wszelkie problemy, słowem, zajmujemy się kompleksową obsługą Twojego mieszkania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przykładowe realizacje

Spotkaliśmy wielu Właścicieli, którzy mieli obawy przed przekazaniem komukolwiek zarządzania wynajmem swojego mieszkania.  Jednak gdy tylko się na to zdecydowali okazało się, że był to strzał w dziesiątkę. Zdjęliśmy z nich ciężar związany z doborem najemców oraz późniejszą, bieżącą obsługą mieszkania. Z większością współpracujemy do dziś.

 

Wszystkie nasze mieszkania oraz mieszkania Właścicieli, którzy man zaufali i oddali je pod nasza opiekę, możesz obejrzeć na stronie dedykowanej naszym najemcom.

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć na stronie pokoje.dobrywynajem.pl.

O nas

Łódź znamy od podszewki. Ogromnie nas cieszy zmieniający się obraz naszego miasta i widzimy jego potencjał. Dlatego zajęliśmy się inwestowaniem naszego kapitału w łódzkie nieruchomości. Pomagamy też bezpiecznie robić to innym inwestorom. Dzięki doskonałej znajomości topografii Łodzi, wiedzy i doświadczeniu potrafimy trafnie ocenić opłacalność danej inwestycji. Stoi za nami blisko 5 lat doświadczenia w branży, a przede wszystkim pasja i wiara w wyjątkowość Łodzi.

Tak, jesteśmy lokalnymi patriotami. 

Jesteśmy jedną z pierwszych firm na rynku łódzkim, oferujących model zarządzania mieszkaniami z gwarancją czynszu. Działamy na rzecz wymiany wiedzy i doświadczeń w ramach Ogólnopolskiego Klubu Inwestorów Edukacji Inwestowania w Nieruchomości Piotra Hryniewicza i w Stowarzyszeniu Właścicieli Nieruchomości na Wynajem „Mieszkanicznik”. Uważamy, że lepiej współpracować, niż konkurować. Dlatego razem z kilkoma łódzkimi inwestorami stworzyliśmy markę Kiwi i platformę reklamową dla naszych mieszkań kiwipokoje.pl. Wspólnie też dążymy do poprawy jakości rynku najmu w Łodzi i w Polsce.

Prywatnie jesteśmy nie tak znowu starym, ale dobrym małżeństwem. Wychowujemy razem dwójkę urwisów. W czasie wolnym lubimy podróżować, najchętniej w dzikie, górskie ostępy. Ale nawet tam, z dala od cywilizacji zabieramy ze sobą kawałek Łodzi. Bo jak lubią mówić Łodzianie – Łódź, to nie miasto, to stan umysłu!
Skontaktuj się z nami i zapytaj jak bezpiecznie zainwestować w Łodzi.

To miasto kontrastów, interesów i ciekawych ludzi. Łodzi się nie zwiedza. Łódź się doświadcza. Sprawdź – zapraszamy!


signature


person

Doświadczenie

  • 22 mieszkania
  • 501 podpisanych umów
  • 102 pokoje na wynajem
  • 6 lat doświadczenia

Kontakt

Napisz do nas pytanie, skontaktujemy się w ciągu 24 godzin.
e-mail: biuro@dobrywynajem.pl
tel.: +48 695 682 788Scroll Up